Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cevizli Bahçe Konutları'nda fiyatlar 462 bin TL'den başlıyor

Esinder A.Ş. tarafından Esenler'de yükselen Cevizli Bahçe Konutları'nda teslimler yaklaşıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 462 bin TL'den başlıyor.

Esinder A.Ş.'nin kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği Cevizli Bahçe Konutları'nda satışlar tüm hızıyla sürüyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede alanları 66 metrekare ile 89 metrekare arasında değişen toplam 204 daire yer alıyor. Mart 2017'de teslim edilceği öngörülen projede 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Tamamlandığında alıcısına yüksek oranda prim getirisi vadeden Cevizli Bahçe Konutları, 4 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. İnşaatının yüzde 70'lik bölümü tamamlanan projede daire fiyatları ise 462 bin TL ile 640 bin TL arasında değişiyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenler Denizbank ile esnek vade koşullarıyla yüzde 0,99 oranıyla kredi kullanılabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajı sunulan projede 2017 yılında ödeme fırsatları da mevcut.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, Türk hamamı, SPA, sauna ve masa tenisi gibi olanakların sunulduğu Cevizli Bahçe Konutları; metrobüse 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 10 kilometre, Türk Telekom Arena Stadı'na 10 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Maslak'a 11 kilometre mesafede yer alıyor.