Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ceylan İnşaat yeni projesi Zer Göztepe için çalışmalara başladı

Ceylan İnşaat'ın Kiptaş ve İlbank ortaklığında hayata geçireceği yeni projesi Zer Göztepe için ilk adım atıldı. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Kentsel dönü çalışmalarının hızlanmasıyla İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonları arasına giren Fikirtepe'de yükselecek olan Zer Göztepe'de toplam 675 konuta yer verilecek. 105 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Zer Göztepe'de 3 bloktan meydana gelecek. 15 dönüm arzi üzerinde geliştirilecek olan Zer Göztepe’de; 60 metrekare ile 250 metrekare arasında büyüklüğe sahip; stüdyo’dan 5+1’e kadar farklı konut tiplerinde daireler bulunacak. Projenin teslimlerine 36 ay sonra başlanacak.

"Projeyi bitirmek için hazırız"

Zer Göztepe'yi taahhüt edilen 36 aylık süreden daha önce bitireceklerini öngöen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mumammer Ceylan, "Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin göreve gelir gelmez Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesine özel önem vermesi, bürokratik engellerin azalması gibi sevindirici gelişmelerin neticesinde son olarak İller Bankası ve KİPTAŞ ortaklığımızla daha da hızlı bir sürece girmiş bulunuyoruz. Zer Göztepe, bizim 85 milyon dolarlık bir yatırımımız ve bölgedeki ikinci projemiz. Bu yüzden projeye heyecanla başlayacağız ve bitirmek için hazırız. Bu hareketlilik mutlaka proje takvimimize de olumlu yansıyacaktır" dedi.