Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Ceylan İnşaat "Yılın Kurumsal Şirketi" ödülü verildi

Bu yıl ilk kez Datça'da gerçekleştirilen 'Altın Badem Ödülleri'nde ceylan İnşaat'a "Yılın Kurumsal Şirketi" ödülü verildi.

Farklı sektörlerdeki 37 yıllık tecrübesini, 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, Datça’da bu yıl ilki gerçekleştirilen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülünü alarak geri döndü.

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ödülle döndü. Datça Amfi Tiyatro’da düzenlenen ödül töreninde Ceylan İnşaat, ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülüne değer bulundu.

İş, sanat ve televizyon dünyasını buluşturan organizasyonda konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, başarılarını bir kez daha tescilledikleri için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Datça’da bu ödülü almaktan gurur duyduğunu söyleyen Ceylan, “Yaptığımızın işin takdir edilmesi çok güzel. Dolayısıyla bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına almaktan oldukça mutluyum. Her zaman söylediğim gibi hedefimiz kaliteden asla ödün vermeden bu iş süreçlerimizi yönetmek. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Ödül, Türkiye’nin en önemli televizyon ve film yıldızlarından Burcu Kıratlı tarafından Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’a takdim edildi.