Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ceylan İnşaat "Yılın Kurumsal Şirketi" ödülü verildi

Bu yıl ilk kez Datça'da gerçekleştirilen 'Altın Badem Ödülleri'nde ceylan İnşaat'a "Yılın Kurumsal Şirketi" ödülü verildi.

Farklı sektörlerdeki 37 yıllık tecrübesini, 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, Datça’da bu yıl ilki gerçekleştirilen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Markası’ ödülünü alarak geri döndü.

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ödülle döndü. Datça Amfi Tiyatro’da düzenlenen ödül töreninde Ceylan İnşaat, ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülüne değer bulundu.

İş, sanat ve televizyon dünyasını buluşturan organizasyonda konuşan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, başarılarını bir kez daha tescilledikleri için duyduğu mutluluğu dile getirdi. Türkiye’nin en güzel beldelerinden biri olan Datça’da bu ödülü almaktan gurur duyduğunu söyleyen Ceylan, “Yaptığımızın işin takdir edilmesi çok güzel. Dolayısıyla bu ödülü tüm ekip arkadaşlarım adına almaktan oldukça mutluyum. Her zaman söylediğim gibi hedefimiz kaliteden asla ödün vermeden bu iş süreçlerimizi yönetmek. Ceylan İnşaat Ailesi olarak, çok büyük bir ekibiz ve el ele vererek daha güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.

Ödül, Türkiye’nin en önemli televizyon ve film yıldızlarından Burcu Kıratlı tarafından Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’a takdim edildi.