Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ceylan İnşaat’tan Zer markalı 3 yeni proje sürprizi

Sektörün köklü isimlerinden Ceylan İnşaat tarafından geliştirilen Zer markasına ait 3 yeni proje daha geliyor. Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy, Zer Levent!

Ceylan inşaat tarafından geliştirilen ‘Zer’ markası adıyla 2018 yılında 3 yeni projenin daha çalışmalarına başlanması bekleniyor. Zer kalitesi bu defa Tuzla, Mecidiyeköy ve Levent lokasyonlarından yükselecek.

Sektörün öncü isimlerinden Ceylan İnşaat 2018 yılında hayata geçirmeyi planladığı yeni projeleri için ilk adımı attı. Ceylan İnşaat Zer kalitesini İstanbul’da birçok farklı noktaya daha taşımaya kararlı görünüyor.

Lansmana çıkmak için bekleyen Ceylan İnşaat’ın Zer markalı 3 yeni projesi beli oldu. Projeler Zer Tuzla Marina, Zer Mecidiyeköy ve Zer Levent şeklinde olacak. İstanbul’un en gözde lokasyonlarından konumlandırılacak büyük projeler Zer kalitesiyle yatırımcısına yüksek kazanç ve prim vaat edecek.

Ceylan İnşaat, 2018 yılı hedeflerinde Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal, Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina projeleri başta olmak üzere 3 bin konut ve ticarilerden oluşan projelerini yatırımcısıyla bir araya getirme hayaliyle üretimlerine hız kesmeden tam gaz devam ediyor.

Zer Tuzla Marina

Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Tuzla’da 52 bin 774 metrekare alan üzerinde konumlandırılacak projede 576 adet konuta yer veriliyor. Projede 22 adet villa ve 2 adet ticari alan bulunuyor. Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre uzaklıkta yer alan proje 25 katlı tek bir blok şeklinde tasarlandı.

Zer Mecidiyeköy

Toplam 176 adete konuta yer verilen proje İstanbul Avrupa Yakasının en gözde iş ve yaşam merkezilerinden Mecidiköy’de yükselecek. Merkezi konumu ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede ses getirecek.

Zer Levent

Zer Levent projesi Zer Mecidiyeköy’e yakın konumda merkezi lokasyonlardan Levent’te sektöre kazandırılacak. 5 bin 372 metrekare alan üzerinde hayata geçirilecek projede toplam 495 adet konuta yer verilmesi planlanıyor.