Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe Maltepe’de yükseliyor

Çiçek Kardeşler İnşaat tarafından Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde hayata geçirilen projede 80 adet daire yer alıyor.

21 dönümlük alanda inşa edilecek olan Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi 80 adet konut ve 3 adet işyerinden meydana geliyor. Projenin 75 metrelik cephesinde ise ticari alanlar bulunacak.

Çiçek Kardeşler İnşaat güvencesiyle Güzelbahçe Maltepe Askeri Lisesi'nin önünde hayata geçirilecek olan konut projesinin 2018 yılı sonu bitirilmesi hedefleniyor. Henüz lansmana çıkmayan proje için şu ana kadar 150 ön talep toplandı.

2018’in son çeyreğinde teslim edilecek

Deniz manzarasına hakim olarak konumlandırılan evler 170 metrekare - 350 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Proje kapsamındaki daireler 3 +1, 4+1, 5+1, zemin dubleks ve çatı dubleks şeklinde tasarlanıyor.

Çiçek Kardeşler İnşaat Güzelbahçe Maltepe projesinde 24 saat güvenlik, otopark, 3 adet yüzme havuzu, sosyal tesisler, yürüyüş yolları ve peyzaj alanı gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor. Çiçek Kardeşler İnşaat’ın yeni projesi 2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek.