Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çiçek Kardeşler İnşaat'tan 25 milyon dolarlık yeni proje

"Çiçek" markasıyla projeler üreten Çiçek Kardeşler İnşaat yeni projesi için start verdi. 80 konutluk proje 25 milyon dolarlık yatırımla yükselecek.

İzmir'de birçok proje üreten Çiçek Kardeşler İnşaat, Güzelbahçe'de konumlandıracağı yeni projesinin çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başladı. Güzelbahçe'nin en değerli arsalarından OBA Camping ve Aquapark tesislerinin yer aldığı 21 bin 200 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek olan projede 80 konut yer alacak.

Projenin temelini kısa süre içerisinde atacaklarını belirten Çiçek Kardeşler İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çiçek, "Bizim açımızdan çok önemli bir proje. İzmir'in ilk çevreye duyarlı yeşil bina sertifikasına sahip konutları bu projede hayata geçirilecek. Yaklaşık 25 milyon dolarlık bir proje. Nisan-Mayıs gibi lansmana çıkmayı planlıyoruz. Bunun dışında yine Güzelbahçe-Urla aksında yeni projelerimiz de olacak" diye konuştu.

Yaşanan kur dalgalanmalarının ve ekonomik krizin, gayrimenkulün en korunaklı liman olduğunu bir kez daha gösterdiğinin altını çizen Çiçek, şöyle devam etti: "İnanıyorum ki, bu yılın özellikle ikinci çeyreğinde, ötelenen talepler yeniden gündeme gelecek ve ciddi talep artışı yaşanacak. 2017'de İzmir'in de önü açık. İstanbul İzmir Otoyolu ve Ankara İzmir Hızlı Tren Hattı'nın bitmesinin ardından kentin var olan potansiyeli katlanacak. İstanbul ve Ankara'dan İzmir'e gelen göç de artacak."