Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çiftçi Towers'ın sabit mobilyalarını Kelebek üretecek

Türkiye’nin en köklü mobilya firmalarından Kelebek, İstanbul’un merkezinde hayata geçirilen Çiftçi Towers Projesi’nin sabit mobilyalarını üretecek.

Yurtiçi ve yurtdışında 8 binden fazla projede edindiği deneyim ve mutfak sektöründe ürünlerine 5 yıl garanti veren tek marka olmasıyla öne çıkan Kelebek, göz alıcı ve büyük ölçekli tasarım projelerinin tercih edilen markası olarak dikkat çekiyor.

Kelebek, tüm İstanbul’a hakim, manzarasıyla da nefes kesen Çiftçi Towers Projesi’nin tüm sabit mobilyalarının üretimini yapacak. İstanbul’un finans, iş dünyası ve konut üçgeninin tam ortasında yer alan Çiftçi Towers Projesi için anlaşma imzalandı. Böylece bu projenin mobilya ayağında yer alan tek yerli marka Kelebek olacak.

Kelebek Mobilya CEO’su Ersin Serbes, projeli işlere büyük önem verdiklerini söyledi. “Yılların deneyimiyle yurtiçi ve yurtdışındaki projeli işlerde ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok önemli projelerde imzamız bulunuyor. İstanbul’daki hiçbir konut kulesine benzemeyen yaklaşıma sahip Çiftçi Towers Projesi’nin tüm sabit mobilya imalatlarını biz yapacağız” diyen Serbes, kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olmayı sürdüreceklerini belirtti. Serbes, yenilikçi tasarım anlayışını, fonksiyonel çözümlerle işbirliği yaptıkları projelere aktarmaktan ve bu projelere katma değer sağlamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.