Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çiftehavuzlar Konutları’nda yüzde 10 indirim fırsatı

Güral İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nda konumlandırılan Çifthevuzlar Konutları’nda peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor.

Gayrimenkulün köklü markalarından biri olan Güral İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gözde lokasyonunda inşa edilen Güral Çiftehavuzlar Konutları’nda peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanı ayrıca isteyenlere yüzde 25 peşin ödemelerde 36 aya kadar sıfır faizli ödeme imkanı tanınıyor.

36 ay vade ve sıfır faiz imkanı

Güral İnşaat, Bağdat Caddesi’nde konumlandırdığı Çiftehavuzlar projesinde büyük bir kampanyaya imza attı. Kampanyayla ister yüzde 10 indirim, ister yüzde 25 peşin, kalanı 36 ay sıfır faiz ödeme imkanı ile ev sahibi olmak mümkün hale geliyor.

1+1, 2+1 loft ve dublex daireler, 2 katlı mağaza ticari üniteleri ve 432 metrekarelik penthouse loft çatı dublexi ile 2 bloktan oluşan Çiftehavuzlar projesi, geniş odaları, iyi estetik mutfakları, şehir konseptli muhteşem tasarımı, terası ve tavan yüksekliği 5.30 metreyi geçen galerili salonu ile göz dolduruyor.

Ulaşımın merkezinde olmasıyla dikkat çekiyor

Çiftehavuzlar projesi ulaşım açısından da büyük kolaylık sunuyor. Yapımına başlanılan Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattının projeye çok yakın mesafede bulunması, ev sahiplerine büyük avantaj sunuyor. 13 kilometre uzunluğunda ve 11 istasyondan oluşacak olan metro hattı, projenin pirim yapmasına da neden olacak.

Konut alacaklar kendilerine göre tasarım yapabilecek

Ayrıcalıkla dolu bir yaşam sunan Çiftehavuzlar projesi, ev sahibi olmak isteyenlere farklı konseptler de geliştirdi. Kişi, kendi istediği gibi dairesinde özel tasarım yapma şansı da bulabilecek. Dairelerin home office olarak kiralanabileceği proje, yeni yapılacak Göztepe 60. yıl parkı metro istasyonuna yürüyerek 2 dakika, sahile ise 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

Mükemmel ve kaliteli yaşamın adresi

Asansörlü otopark hizmeti, özel giriş, resepsiyon hizmeti, akıllı ev sistemi ve daha bir çok özelliği ile Güral İnşaat, mükemmel ve kaliteli yaşamı aileniz ve sevdiklerinizle bir araya getiriyor.