Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çiftehavuzlar Rezidans’ta fiyatlar 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor

Çakıroğlu Yapı tarafından Bağdat Caddesi’nde hayata kazandırılan Çiftehavuzlar Rezidans projesinde daire fiyatları 1 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kadıköy Bağdat Caddesi’nde inşa edilen Çakıroğlu Yapı Çiftehavuzlar Rezidans projesinde 3+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 130 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Fiyatların 1 milyon 500 bin TL’den başlangıç gösterdiği Çiftehavuzlar Rezidans projesi prestiji ve merkezi konumuyla hem yerli hem yabancı yatırımcının dikkatini çekmeyi başaran bir proje olarak dikkat çekiyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunularak projeden daire satın almak isteyenlere kolaylık sağlanıyor.

Çakıroğlu Yapı tarafından Bağdat Caddesi üzerinde sektöre kazandırılan yeni bir proje olarak dikkat çeken Çiftehavuzlar Rezidans projesi tek blok şeklinde yükseliyor. 8 kat yüksekliğinde inşa edilen projede 3+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri bulunuyor.

8 kat şeklinde yükselen bloktaki dairelerin büyüklükleri 130 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. 7/24 güvenlik sistemleri ile korunan projenin yüzde 75’lik bölümü sadece yeşil alanlar için ayrıldı. Temmuz 2018 tarihinde teslim edilmesi planlanan projede alıcıya güvenlik sistemleri, kamelya, lobi, jeneratör, asansör gibi hizmetler de sunuluyor.