Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cihan İnşaat Anadolu'da 700 konutluk bir proje için hazırlanıyor

İstanbul Başakşehir’de hayata geçirdiği yenilikçi projeleriyle dikkat çeken Cihan İnşaat Tuzla’da 700 konutlu yeni bir projeyi satışa çıkaracak.

İstanbul Avrupa Yakasının yeni yükselen değerlerinden Başakşehir’de ürettiği konut projeleriyle sektörde kendinden sık sık bahsettiren Cihan İnşaat tarafından Tuzla’da hayata geçirilen 700 konutluk bir projenin yakında satışa çıkarılacağının müjdesi verildi.

Avrupa’dan sonra Anadolu’ya


Cihan İnşaat,İstanbul Anadolu Yakası’nda yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Avrupa Yakasında hayata geçirdikleri Avrupark Bahçekent ve Avrupark Hayat projeleri ile dikkat çeken Cihan İnşaat, Tuzla’da yeni bir proje hayata geçirecek. Toplam 700 konuttan oluşan Cihan İnşaat Tuzla projesinde konutların yanı sıra ticari alanlar da yer alacak.

Projenin detayları 2018'de belli olacak


Cihan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da hayata geçirilecek projenin hiçbir detayı henüz belirlenmedi. Projenin kat planları, fiyatları ve ödeme şekillerinin 2018 yılı içinde belirleneceği tahmin ediliyor.

Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, Tuzla’da hayata geçirmeye hazırlandıkları yeni konut projelerinin Kurtköy bölgesi yakınlarında olacağını ve projeyle ilgili detayların ve inşaat çalışmalarının 2018 yılı içinde şekillenmeye başlayacağını açıkladı.