Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çimen Residence Caddebostan'da 4+1 tipinde 24 konut yer alıyor

İbrahim Demirli İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkezi ilçesi Kadıköy’de konumlandırılan Çimen Residence Caddebostan’ta fiyatlar 1 milyon dolardan başlıyor.

İbrahim Demirli İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ilçesi Kadıköy’de konumlandırılan Caddebostan Çimen Residence’ta fiyatlar 1 milyon dolardan başlıyor.

Tamamı 4+1 şeklinde tasarlanan Çimen Residence Caddebostan’da konutların fiyatları 1 milyon dolardan başlıyor. İbrahim Demirli İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en merkezi ve işlek lokasyonu Kadıköy’de yükselen Caddebostan Çimen Residence’da yer alan dairelerin tamamı 4+1 şeklinde tasarlandı.

Lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarının aralayan projede bin 662 metrekare alan üzerinde 24 konut yer alıyor. Anahtar teslimlerinin 2018 yılının Şubat ayında gerçekleştirilmesi planlanan projede daire büyüklükleri 164 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

11 katlı tek bir blok halinde sadece 4+1 konut tipinde tasarlanmış lüks projede 1 milyon dolardan başlayan konutlar için banka kredisi kullanılabiliyor.

Merkezi konumu, yaşamın içinde olması ve panoramik deniz manzarası ile eşsiz bir yaşam deneyimi sunan Çimen Residence Caddebostan projesi sosyal olanakları ile de yatırımcıyı cezbediyor.

Akıllı ev sistemleri ile hayata geçirilen projedeki konutların tamamında kablolu TV, uydu sistemi, fiber internet sistemi, kapalı devre TV sistemi yer alıyor.

Projenin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, spor alanları yer alıyor.