Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cityist Offices Piyalepaşa'da fiyatlar belli oldu

Meydanbey ve Pam Yapı ortaklığında Beyoğlu'nda yükselen Cityist Offices Piyalepaşa projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 1 milyon 440 bin dolardan başlıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlamasıyla birlikte yepyeni bir görünüme bürünen Beyoğlu'nda 1.990 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Cityist Offices Piyalepaşa projesinde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplam 14 bin 145 metrekarelik esnek ofis alanlarının bulunduğu projede, 7 adet ticari birim ve depo alanlarına da yer veriliyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofislerin fiyatları 1 milyon 440 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İstanbul'un en önemli iş ve yaşam merkezlerinden Beyoğlu, Çağlayan, Mecidiyeköy ve Nişantaşı'na dakikalar içinde ulaşma imkanı sunan Cityist Offices Piyalepaşa projesi, Türkiye'de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul'un karşısında konumlandırılıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek prim kazandıracağı öngörülen Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofislerin minimum 7 bin 200 dolardan kiraya verilebileceği tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.cityist.com.tr adresinden ya da 0212 238 08 61 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.