Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cityscape Turkey'de Quasar İstanbul'un 3 katı birden satıldı

Nisan ayında tamamlanması beklenen Quasar İstanbul projesi Cityscape Turkey'de tanıtıldı. Proje özellikle Arap yatırımcının ilgisini çekti.

Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy'de Eski Likör Fabrikası arsası üzerinde yükselen Quasar İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin tam kalbinde yükselmesiyle yüksek prim getirisine sahip olan proje, bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilen Cityscape Fuarı'nda Körfez yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Her 3 Körfez yatırımcısından birinin ilgisini çekiyor

Fuarda projeyle ilgili sorulara cevap veren Viatrans Genel Müdürü Pınar Aybek, "Fuar; Birleşik Arap Emirlikleri'nden Dubai, Abu Dabi, Mısır, Katar, Güney Kore, Kuveyt, Suudi Arabistan'dan ziyaretçileri ağırlayacak. 7 ülkeden 67 katılımcı yer alacağı fuara 59 ülkeden toplam bin yabancı ziyaretçinin kayıt yaptırdığını biliyoruz. Biz de yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören bir markayız. Her 3 Körfez yatırımcısından birinin ilgisini çeken Quasar İstanbul'da fuara özel bir takım imkanlar sunuyoruz" diye konuştu.

Katarlı yatırımcıya büyük satış

Cityscape Turkey'de Katarlı bir yatırımcıya projeden 3 kat birden sattıklarını belirten Aybek, "Katar'da gerçekleştirilen bir fuarda tanıştığımız Katarlı bir yatırımcıyı özel misafirimiz olarak İstanbul'a davet etmiştik. Israrımızı kırmayan Katarlı iş adamı, ailesiyle birlikte misafirimiz oldu. Yatırım amacıyla davet ettiğimiz Katarlı iş adamı, toplam 3 katta bulunan daireleri satın alarak yılın yarısını İstanbul'da geçirme kararı verdi" dedi.