Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Cityscape Turkey'de Quasar İstanbul'un 3 katı birden satıldı

Nisan ayında tamamlanması beklenen Quasar İstanbul projesi Cityscape Turkey'de tanıtıldı. Proje özellikle Arap yatırımcının ilgisini çekti.

Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy'de Eski Likör Fabrikası arsası üzerinde yükselen Quasar İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Şehrin tam kalbinde yükselmesiyle yüksek prim getirisine sahip olan proje, bu yıl ilk kez Türkiye'de gerçekleştirilen Cityscape Fuarı'nda Körfez yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Her 3 Körfez yatırımcısından birinin ilgisini çekiyor

Fuarda projeyle ilgili sorulara cevap veren Viatrans Genel Müdürü Pınar Aybek, "Fuar; Birleşik Arap Emirlikleri'nden Dubai, Abu Dabi, Mısır, Katar, Güney Kore, Kuveyt, Suudi Arabistan'dan ziyaretçileri ağırlayacak. 7 ülkeden 67 katılımcı yer alacağı fuara 59 ülkeden toplam bin yabancı ziyaretçinin kayıt yaptırdığını biliyoruz. Biz de yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören bir markayız. Her 3 Körfez yatırımcısından birinin ilgisini çeken Quasar İstanbul'da fuara özel bir takım imkanlar sunuyoruz" diye konuştu.

Katarlı yatırımcıya büyük satış

Cityscape Turkey'de Katarlı bir yatırımcıya projeden 3 kat birden sattıklarını belirten Aybek, "Katar'da gerçekleştirilen bir fuarda tanıştığımız Katarlı bir yatırımcıyı özel misafirimiz olarak İstanbul'a davet etmiştik. Israrımızı kırmayan Katarlı iş adamı, ailesiyle birlikte misafirimiz oldu. Yatırım amacıyla davet ettiğimiz Katarlı iş adamı, toplam 3 katta bulunan daireleri satın alarak yılın yarısını İstanbul'da geçirme kararı verdi" dedi.