Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

CNR Emlak Ankara Fuarı 7-10 Eylül tarihlerinde ziyaretçilerini bekliyor

CNR Emlak İstanbul Fuarı, Ankara’ya taşınıyor. CNR Emlak Ankara Fuarı adını alan fuar, 7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da gerçekleştirilecek.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün ilk ve tek uluslararası fuarı olan CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesinde bu yıl ilk kez gayrimenkul sektörünün göz bebeği Ankara’da düzenlenecek. Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul için stratejik bir öneme sahip olan Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı (CNR Emlak Ankara) 7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da düzenlenecek. Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelecek fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek. Fuarı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) de destekliyor.

“Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği motivasyonumuzu daha da artırdı”

CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, fuarın Türk gayrimenkul sektörü için stratejik bir öneme sahip olduğu için kamu kesimi tarafından büyük destek gördüğünü belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “CNR Emlak İstanbul’u 5 yıldır kesintisiz olarak düzenliyoruz. Buradaki başarımızı büyük ölçekli kentsel dönüşüm projelerinin yanı sıra konut, alışveriş merkezi, otel, ofis, plaza projeleri ve kamu yatırımları ile de gelişimini sürdüren gayrimenkulün göz bebeği Ankara’ya taşımak istedik. Başkentimize İstanbul’daki gibi güçlü bir uluslararası fuar kazandırma mücadelemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizi yalnız bırakmayarak, büyük destekler sundular. Bakanlığın desteği bizim motivasyonumuzu daha da artırdı. Bakanlıktan aldığımız desteğin de gücü ile Ankara’ya, İstanbul'daki gibi güçlü ve istikrarlı bir uluslararası fuar kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.”

“Ankara’yı gücüne yakışır fuara kavuşturuyor olmak bizi onurlandırıyor”

Dinamik nüfus artışına da bağlı olarak Ankara’da emlak piyasasının uzun zamandır canlı olduğuna dikkat çeken Şenel, “Ankara’da konut satışları önemli ölçüde arttı. Türkiye'de konut inşasında ve satışında birinci sıradaki İstanbul ile ikinci sıradaki Ankara arasındaki fark giderek azalıyor. Başkent özellikle Arap turistlerin de gözdesi bir şehrimiz olmasıyla da dikkat çekiyor. Emlak sektörü için cazibe merkezi olan Ankara’da başarılı işler yapmamız için hiçbir engelimiz yok. Ankara emlak piyasasının gücüne yakışır fuar düzenleyecek olmak bizi onurlandırıyor” diye konuştu. Şenel, fuara yaptıkları yurt dışı çalışmaları sonucunda Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan çok sayıda alıcı ve yatırımcı beklediklerini ifade etti.