Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çocukların seveceği proje: Evim Yüksekdağ

Ebeveynlerin mutluluğunu ve çocukların güvenliğini düşünen proje Evim Yüksekdağ İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü’nde yükseliyor.

Sürekli gelişmekte ve yenilikler üretmekte olan inşaat sektöründe konut alıcıları sadece inşaatın yapı kalitesine ve kullanılan malzemeye değil konut projesinin konseptine ve projenin mimari tasarımına da dikkat etmeye başladı.

Özellikle çocuklu aileler için çocukların güvenliğini ve mutluluğunu ön planda tutan projeler öncelikli olarak tercih ediliyor. Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Evim Yüksekdağ projesi de çocukların rahatlıkla güven içinde oyun oynayabileceği ve çocukları ön planda tutan bir aile yaşamı projesi.

Arazisinin yüzde 70’ini yaşam alanı olarak belirleyen ve çocuk park alanlarına büyük önem veren Evim Yüksekdağ, yeni nesil projesiyle bu yenilikçi akımın öncülerinden biri oldu.

2+1 ve 3+1 konseptiyle yalnızca ailelere yönelik bir proje gerçekleştiren Yüksekdağ, Beylükdüzü’nde çocukların gönül rahatlığıyla koşup oynayacağı, parklarında hoşça vakit geçireceği bir dünyanın kapılarını Haziran’da açıyor.

Ulaşım noktalarına yakın projeler tercih sebebi

Ev alma kararında diğer bir öncelik ise lokasyon. Özellikle büyük şehirlerde trafik sorunundan bunalanlar işlerine, çocukların okuluna ve sosyal hayata yakın ilçeleri seçiyor. Son dönemde ise metro ve metrobüse yakın noktada konumlanan konut projeleri tercihlerde ilk sıraları alıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 dakika, 3’üncü havalimanına 25 dakika, metrobüse 3 dakika mesafesiyle Evim Yüksekdağ Konutları, şehir merkezine yakın fakat gürültüsünden uzak bir yerde yükseliyor. Fiyatları 297 bin ila 530 bin TL arasında değişen Evim Yüksekdağ, yüksek faydayı düşük maliyetle sunuyor.

Komşuluk ilişkileri de unutulmadı

Anne ve babalar, artık çocuklarının yeşille iç içe büyümesini istiyor. Evim Yüksekdağ, çocukların bilgisayar başında olmasındansa, samimi bir mahallede güvenli bir ortamda sosyalleşmesi ve vakit geçirmesini amaçlıyor. Ailelerin açık havada, doğa içinde keyifli zaman geçirmelerini sağlarken diğer yandan komşu ailelerle bir araya gelip kaynaşma imkanı da sunuyor.