Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çocukların yarı yıl hediyesi Eston Şehir Koru’dan

İstanbul Avrupa Yakasının en gözde projelerinden Eston Şehir Koru’dan çocuklara yarı yıl tatiline özel Gymboree ile çocuklara çok özel sürprizler hazırlandı.

Nefes aldıran meydanları, koruları, açık hava sineması, amfi tiyatrosu, sebze meyve bahçeleri, göleti ve köpek parkıyla gözde projeler arasında yer alan Eston Şehir Koru projesinde çocuklara özel yarı yıl hediyesi! Renkli ve eğlenceli etkinliklerle yapılacak organizasyon 4 Şubat Pazar günü 13.00’te yapılacak.

Eston Şehir Koru yarı yıl tatilinin son gününde çok özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Çocuk etkinlikleri alanında uzman Gymboree’nin katılımıyla gerçekleşecek etkinlik, çeşitli resim, müzik ve öğretici aktivitelerle çocukların gelişimine katkı sağlayacak.

“Gymbo shake it” şarkısıyla başlayacak etkinlik, “Baget solo” ritm şovuyla devam edecek. İki ayrı sanat atölyesiyle keyifli vakit geçirecek çocuklar, Gymboree Parkuru, Survivor Yarışması, Çuval Yarışı ve Karnaval Etkinlikleri’yle çok eğlenecek. Organizasyon paraşüt ve Gymbo Dansı’yla sona bulacak.