Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Colorist Panorama’da fiyatlar 230 bin TL’den başlıyor

İstanbul Şile’de yükselen Colorist Panorama’da fiyatlar lansmana özel 230 bin TL’den başlıyor. Yüzde 10 indirimin uygulandığı projede 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

CFR Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Şile’de yaşama kazandırılan Colorist Panorama’da lansman öncesi fırsatı başladı. Fiyatların 230 bin TL’den başladığı Colorist Panorama’da yer almak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

77 ADET VİLLADAN MEYDANA GELİYOR

Colorist Panorama’da 77 adet villa yer alıyor. Ön talep sürecindeki Colorist Panorama’daki konut seçenekleri 1+1 teras, 2+1 bahçe dubleks ve 3+1 bahçe dubleks olarak planlandı.

12 bin metrekare üzerinde yükselen Colorist Panorama, 6 bloktan meydana geliyor. Colorist Panorama’da yer alan 1+1 konutlar 65 metrekare, 2+1 konutlar 100 metrekare, 3+1 konutlar ise 115 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

Fiyatların 230 bin TL’den başladığı Colorist Panorama’da yüzde 10 indirim fırsatı da yer alıyor. İsteyenler için ise 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Colorist Panorama’daki villaların yeni sahiplerine Temmuz 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Colorist Panorama, yükseldiği konumu ile dikkat çekiyor. Yeni yapılacak olan Şile Devlet Hastanesi'ne komşu konumda inşa edilen Colorist Panorama; Şile Otobanı’na yakın mesafede, Işık Üniversitesi’ne 1 kilometre, Şile merkeze ise 2 kilometre yakınlıkta yer alıyor. Marina, kale ve Şile plajı da Colorist Panorama’ya yakın mesafede konumlanıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA SAHİP PROJE

Sosyal yaşam alanlarıyla zengin olan Colorist Panorama’da yer alacak olan konut sakinlerine kafe, açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, şelale, seyir terası, yürüyüş parkuru, sosyal tesis, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, tenis kortu, kovboy kasabası, teras gölet, survivor parkı, şelale, tarihi şato gibi çeşitli spor ve aktivite alanı sunuluyor. Colorist Panorama’da yer alan konutlar deniz manzarasına da hakim konumda yükseliyor.