Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Colorist Şile'de faizsiz 50 ay vade fırsatı sunuluyor

CFR Yapı imzasıyla Şile'de konumlandırılan Colorist Şile projesinden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşullarının yanı sıra tatil fırsatı da sunuluyor.

"Çocuklar nerede oynasın?" sloganıyla yükselen Colorist Şile'de projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Colorist Şile’den ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinat ve 50 ay sıfır faizle ev sahibi olma fırsatının yanı sıra bir hafta tatil fırsatı sunuluyor. Temmuz ayında başlattıkları kampanyayı 20 Eylül'e kadar uzatma kararı aldıklarını belirten CFR Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cafer İnan, “Yatırımcılarımız, 2017 yılının yaz döneminde CFR Yapı’nın misafiri olarak tatilini yapabilecek” dedi.

Toplam 90 dairenin yer aldığı proje 18 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Alanları 66 metrekare ile 115 metrekare arasıdan değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu Colorist Şile'de teslimlerin Haziran 2018'de başlaması bekleniyor. İki etap halinde inşa edilen Şile’de 1+1 daireler 180 bin TL, 2+1 teras daireler 265 bin TL, 2+1 loft bahçe daireler 290 bin TL 3+1 loft bahçe daireler ise 370 bin TL’den başlıyor.

Her evin kendine ait bir hobi bahçesinin bulunduğu projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve kapalı otopark mevcut. Işık Üniversitesi'ne yakınlığı dolayısıyla öğrencilerden de büyük talep görmesi beklenen projenin sakinlerine ait bir plajı da bulunuyor.