Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Concord İstanbul'da hemen teslim 1+1 daireler 649 bin TL'den başlıyor

İstanbul'da kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de yükselen Teknik Yapı imzalı Concord İstanbul'da 1+1 daire seçenekleri hemen teslim avantajıyla 649 bin TL'den başlıyor.

Türk gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden Teknik Yapı kalitesi be güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçesi Kadıköy'e bağlı Fikirtepe Mahallesi'nde bir kentsel dönüşüm projesi olarak hayata kazandırılan Concord İstanbul projesinde hemen teslim avantajıyla 1+1 daire seçeneklerinin fiyatları 649 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Çok özel avantajlarla konut sahibi olma imkanı sunulan projede yaşam başladı. Proje bünyesinde yer alan daire seçenekleri hemen teslim edilebiliyor. Teknik Yapı kalitesiyle Fikirtepe Mahallesi'nde 21 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Concord İstanbul projesinde stüdyo daireden 3+1 kat planına kadar daire seçenekleri yer alıyor.

AYRICALIKLI ÖDEME KOŞULLARI VE YÜZDE 20 İNDİRİM

Toplam bin 173 adet daireyer yer verilen projede konut, rezidans ve ofis seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor. Büyüklükleri 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelerden birine sahip olmak isteyenlere çeşitli ödeme kolaylıkları sağlanıyor.

Sadece yüzde 5 peşinatla daire satın alınabilen projede 12. ayda yüzde 10, 24. ayda yüzde 10, kalan yüzde 65’lik konut bedeli olarak da 0,98 faizle konut kredisi ile taksitlendirilebiliyor. Projeden daire satın almak isteyen vatandaşlara peşin ve kredili alımlarında yüzde 20 oranında indirim imkanı da sağlanıyor. KONUTDER, GYODER ve İNDER'in yüzde 20 indirimle konut satın alınmasını sağlayan dev kampanyaya dahil olan Concord İstanbul projesinde bu avantajlar 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Rezidans, ev ve ofis seçeneklerine yer verilen projede toplamda bin 173 adet daire seçeneği yer alıyor. 21 bin 500 metrekare alan üzerinde sektöre kazandırılan projede stüdyo daireden 3+1’e kadar daire seçeneklerine yer veriliyor.

1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 kat planında daire seçeneklerine yer verilen Concord İstanbul projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri ise 48 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

CONCORD İSTANBUL'DA HEMEN TESLİM AVANTAJI!

Hemen teslim avantajıyla tüketicinin beğenisine sunulan Teknik Yapı’nın Concord İstanbul projesinde bin 173 adet daire, 622 adet rezidans yer alıyor. 46 tane stüdyo daireye, 348 adet 1+1 daireye, 182 adet 2+1 daireye ve 41 adet de 3+1 daireye yer verilen projede kira gelirlerinin ise en az bin 600 TL’den başlaması bekleniyor.

CONCORD İSTANBUL DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Bünyesinde ofis ve ticari birimleri de barındıran Concord projesinde yer verilen

 • 1+1 649.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

 • 2+1 899.000 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

CONCORD İSTANBUL SOSYAL OLANAKLAR

Teknik Yapı imzalı kentsel dönüşüm projesi Concord İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise;

 • Açık yüzme havuzu

 • Çocuk yüzme havuzu

 • Çocuk oyun alanları

 • Sauna

 • Türk hamamı

 • Fitness merkezi

 • Güvenlik

 • Kameralı güvenlik

 • Kapalı otopark

 • Merkezi uydu sistemi yer alıyor.