Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Coordinat Bornova'da 5 yıl kira garantisi veriliyor

DRC Grup imzasıyla İzmir Bornova'da yükselen Coordinat Bornova'da satışlar tüm hızıyla sürüyor. Projeden daire sahibi olanlara 5 yıl kira garantisi veriliyor.

Ege'nin cennet şehirlerden İzmir'de yükselen Coordinat Bornova projesi 8 bin metrekarelik alan üzerine konumlandırılıyor. Toplamda 500 konutun yer aldığı projede büyüklükleri 22 metrekare ile 70 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Tamamı full eşyalı olarak teslim edilecek dairelerin yer aldığı Coordinat Bornova'nın sosyal donatı alanları arasında açılır-kapanır yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kuaför, sauna ve sinema yer alıyor.

Kiracı bulunmasa bile kiralar ödeniyor

2018 Mart ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Coordinat Bornova projesinde daire fiyatları 184 bin TL ile 462 bin TL arasında değişiyor. Yeni bir konseptle yükselen projede B blokta yer alan stüdyo daireler sadece yatırımcılara satılıyor. Bu dairelerin işletmesi 5 yıl boyunca DRC Grup tarafından yapılıyor. Bu sistemle daireye kiracı bulunamasa bile kira her ay düzenli olarak ödeniyor. Coordinat Bornova'da 1+0 daireler için aylık 800 TL kira garantisi sunuluyor. Her yıl yüzde 7 oranında kira artışı yapılacak.