Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Core Living Güneşli iş ve yaşamın merkezinde yükseliyor

ASOY ve ÇEVİK İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Core Living Güneşli iş ve yaşamın merkezinde İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar'da yükseliyor.

Toplam 16 dönüm arazi üzerinde inşa edilen projede A ve B olmak üzere 2 blok ve toplamda 361 konut yer alıyor.

ASOY ve ÇEVİK İnşaat tarafından İstanbul Bağcılar’da hayata geçirilen Core Living Güneşli projesinde 361 daire bulunuyor.

Beşinci katından itibaren konforlu yaşam alanları sunan projenin her katında 2+1 ve 1+1 şeklinde tasarlanan 8 daire yer alıyor. Projedeki en küçük dairenin boyutu ise 69 metrekare şeklinde tasarlandı.

21 kattan oluşan projenin ilk katından market, kafe ve restorantlar bulunuyor. İkinci, üçüncü ve dördüncü katları home ofis şeklinde tasarlanan karma projede bu katlardaki daireler 1+1 daire şeklinde kullanılabiliyor.

2 katlı otoparkı ve 1 adet yük asansörü olmak üzere toplam 3 asansörü bulunan proje sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı yaşam standartları ile diğer projelerden ayrılıyor.

İş ve yaşamın merkezinde sektöre kazandırılan projede 1+1 daireler için tahsis edilen 1 adet ve 2+1’ler için de tahsis edilen 2 adet otopark bulunuyor. İki adet giriş ve çıkış kapısı olan otopark kısmı için ise bir adet giriş bulunuyor.

Core Living projesinin ilk beş katında sosyal alan olarak site sakinleri tarafından kullanılabilecek hamam, sauna, spor salonu ve yazın açık kışın kapalı olmak üzere gir yüzme havuzu yer alıyor.

Projede daireler akıllı ev sistemleri ile inşa edilecek ve yerden ısıtmalı şekilde olacak: 1+1 dairelerde bir tane 2+1’lerde ise 2 adet klima bulunacak.