Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Çukurova Balkon ’da bahar kampanyası: 17 bin 500 TL peşinatla hemen oturum fırsatı!

Çukurova Gayrimenkul İstanbul Kartal’da konumlandırdığı Çukurova Balkon projesinde mart ayına özel olarak yüzde 5 peşinatla hemen teslim kampanyası başlattı.

SON Grup Şirketler Grubu’nun gayrimenkul alanında faaliyet gösteren kuruluşu Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Çukurova Balkon’da mart ayına özel bir kampanya geliştirildi. Çukurova Gayrimenkul’ün yeni kampanyasında sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik konutunu seçip peşinatını ödeyen herkes hemen yerleşme fırsatı yakalıyor.

Mart ayının sonuna kadar sürecek kampanyada peşinatın yüzde 15’i bir yıl sonra, konut bedelinin yüzde 80’lik kısmı ise 120 ay vadeli banka kredisi ile tahsil edilebiliyor.

Balkonları ve eşsiz manzaraları ile konut alıcısının ilk tercihleri arasındaki yerini alan Çukurova Balkon projesinin geliştirdiği bahar kampanyası ile yüzde 5 konut bedeli ile yani sadece 17 bin 500 TL’lik konut peşinatı ile hemen teslim avantajı elde edilebiliyor. Konut bedelinin yüzde 15 değerindeki bedeli ise 1 yıl sonra ara ödemeyle ve kalan yüzde 80 konut bedeli ise 120 ay vadeli konut kredisi kullanılarak ödenebilecek.
Kampanya kapsamında Mart 2019 tarihinde ara ödeme olarak yüzde 15’lik konut bedelini yani 52 bin 500 TL değerindeki ödemeyi gerçekleştirmek gerekiyor.

Deniz ve orman manzaralı balkonları, geniş terasları ve adalara bakan konumu ile konut alıcısını adeta büyüleyen projede aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi birbirinden farklı olarak tasarlandı. Kartal Adliye Sarayı ve Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ne yakın mesafede bulunan Çukurova Balkon ulaşım hatlarına da yakın mesafede konumlanıyor.

Hemen teslim avantajı sunulan projede geliştirilen kampanya kapsamında sadece 17 bin 500 TL peşinatla yepyeni bir yaşamın kapıları aralanıyor. Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden Kartal’da konumlanıyor.