Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon projesi Eylül 2017’de teslim edilecek

Çukurova Gayrimenkul imzasıyla Kartal’da hayata geçirilen Çukurova Balkon projesi Eylül 2017’de teslim edilecek

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, adalar ve orman manzaralı Çukurova Balkon projesinde anneler gününe özel peşin ödemelerde 150 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Çukurova Balkon’da, daire fiyatının yüzde 80’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslimde ödeme imkanı da bulunuyor.

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre mesafede konumlanan Çukurova Balkon’da daireler 386 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Buna ilaveten Çukurova Balkon projesinin Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı bulunan Çukurova Balkon’da yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, çok amaçlı saha gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor.