Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon’da 120 ay 0.98 vade farkı ile hemen teslim konutlar

Çukurova Balkon’da yüzde 10 peşinatla konut sahibi olma fırsatı başladı. Kalan konut bedeli için ise 120 ay, 0.98 vade farkı ile ödeme imkanı sunuluyor.

Çukurova Gayrimenkul’ün Kartal’daki projesi Çukurova Balkon, “Türkiye için Kazanç Vakti” kampanyasına dahil oldu. Kısa bir süre için Çukurova Balkon’da yüzde 10 peşinatla banka kredisiz 120 ay, 0.98 vade farkı ile konut sahibi olma imkanı sunuluyor. Çukurova Balkon’daki konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

AYDA 3 BİN 150 TL TAKSİT FIRSATI

42 bin TL peşinat ödemesi ile konut sahibi olunabilen Çukurova Balkon’da kalan bedel için ise 120 ay, 3 bin 150 TL taksitle ödeme imkanı sunuluyor.

Çukurova Balkon’da 1+1’den 4+1’e kadar her zevke ve ihtiyaca uygun konut seçenekleri yer alıyor. Çukurova Balkon’da, üç farklı tipte 1 odalı daire, 60 farklı tipte 2 odalı daire, 10 farklı tipte 3 odalı daire ve beş farklı tipte 4 odalı daire yer alıyor.

Deniz ve orman manzaralı balkonlarıyla dikkat çeken Çukurova Balkon; geniş terasları ve bahçe kullanım alanları ile de sosyal hayatın merkezinde bir yaşam vadediyor.

ÇUKUROVA BALKON’DA DAİRELER KİRA GARANTİLİ

Çukurova Gayrimenkul, kiralama için Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi ile çalışıyor. Böylece Çukurova Balkon’dan konut alanlar kısa sürede kiracı bulabiliyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMUN AVANTAJLARIYLA ÖN PLANDA

Çukurova Balkon, yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çekiyor. Kartal metrosu, Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre yakınlıkta yükselen Çukurova Balkon; Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1.5 kilometre mesafede konumlanıyor. Çukurova Balkon’dan Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika ulaşılabiliyor.

SOSYAL TESİS VE YEŞİL ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Çukurova Balkon’da alanın yüzde 85’i yeşil alanlardan meydana geliyor. 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanının yer aldığı Çukurova Balkon’daki bu alanın içerisinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Çukurova Balkon’da sunulan diğer sosyal yaşam alanları ise şöyle: Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası.