Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon’da fiyatlar 873 bin TL’den başlıyor

Çukuorva Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un Kartal bölgesinde hayata geçirilen Çukurova Balkon projesinde fiyatlar 873 bin TL’den başlıyor.

Çukurova Gayrimenkul’un İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da 3+1’lerin yüzde 35’i satıldı. Hem oturum hem de yatırım amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere hitap eden Çukurova Balkon’da, 3+1 daireler için tamamı peşin alımlarda 150 bin TL’ye varan indirim ya da daire fiyatının yüzde 80’ine kadar konut kredisi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslime öteleme imkânı da sunuluyor.

Çukurova Balkon’da 873 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan 3+1’lerin büyüklükleri 155 ila 197 metrekare arasında değişiyor. Teras ve bahçe kullanımı gibi seçeneklerin de mevcut olduğu Çukurova Balkon’da, 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği yer alıyor.

Çukurova Balkon projesinde yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı bulunuyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon, Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanıyor. Dairelerin çeşitlerine ve büyüklüklerine göre 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değiştiği Çukurova Balkon, Eylül 2017’de teslime hazırlanıyor.