Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon'un kaba inşaatı tamamlandı

Çukurova Gayrimenkul'ün Kartal'da inşa ettiği Çukurova Balkon teslime hazırlanıyor. Projeden yüzde 5 peşinat ve 240 aya varan vadeyle konut sahibi olunabiliyor.

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da hayata geçirdiği 19 ve 20 katlı iki blokta 261 konuttan oluşan Çukurova Balkon’da her iki bloğun da kaba inşaatını tamamladı. Tüm daireleri balkonlu olan deniz, adalar ve orman manzaralı rezidans projesi Çukurova Balkon’da bina içlerinin inşası ve dış cephe çalışmaları devam ediyor. Bazı dairelerde konumuna ve büyüklüğüne göre iki ya da üç balkon veya 30 metreye kadar teras, bahçe katlarında 20 metrekare bahçe kullanım alanı bulunan projenin, ince işlerinin yaklaşık 6 ay içerisinde bitirilmesi ve Eylül 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal metro istasyonuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

Merkezi konumunun yanı sıra deniz, adalar ve orman manzarasını da bir arada sunan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı yer alıyor. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor.

31 Mart’a kadar sürecek kampanya kapsamında 5 yıl sıfır faiz, 10 yıl 0,45 ve 20 yıl 0,79 faiz oranı uygulanan Çukurova Balkon’da ayrıca iki seçenekli kampanya fırsatı da devam ediyor. Kampanya kapsamında isteyenler yüzde 50 peşin ödeme yapıp kalan yüzde 50’yi Ocak 2018’de vade farksız olarak ödeyebiliyor. Peşinatsız konut arayanlara daire fiyatının yüzde 75’ine kadar kredi kullanma, peşinatı Ocak 2018’de yine vade farksız olarak ödeme imkânı tanınıyor.