Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon’un teslimlerine Eylül ayında başlanıyor

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul imzası taşıyan Çukurova Balkon konutlarının anahtar teslimi Eylül 2017’de yapılacak.

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon projesi için yeni bir kampanya başlattı. Eylül 2017’de teslim edilmesi hedeflenen Çukurova Balkon’da peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Bunun yanı sıra Çukurova Gayrimenkul, konut fiyatının yüzde 80’ine kadar kredi kullanma ve peşinatı vade farksız olarak teslime öteleme imkânı da sağlıyor.

Daire fiyatları 386 bin TL’den başlıyor

19 ve 20 katlı iki blokta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 261 konutun yer aldığı Çukurova Balkon’da, aynı büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımı değişiyor. Tüm dairelerde büyüklüğü oranında en az bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da bazı dairelerde iki ya da üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer alıyor. Projede fiyatlar 386 bin ila 1 milyon 400 bin TL arasında değişiyor.

Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre

Deniz, hava ve karayolu açısından İstanbul’da ulaşımı en kolay bölgelerden biri olan ve hızla değer kazanan Kartal’da konumlanan Çukurova Balkon; Kartal Metrosu’na ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede yer alıyor.

İki katlı otopark mevcut

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı mevcut. Projenin sosyal alanları içinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis kortu, basketbol sahası, çok amaçlı saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer alıyor. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunuyor. Kameralı güvenliğin bulunduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanabiliyor.