Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Gayrimenkul’den üç yeni proje

2018’de kentsel dönüşüme odaklanan Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’da üç yeni projeye başlayacak. Projeler; Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de hayata geçirilecek.

Çukurova Gayrimenkul, 2018 yılında İstanbul ağırlıklı olmak üzere farklı şehirlerde kentsel dönüşüme odaklanmayı hedefliyor. Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, İstanbul’da yer alan proje alanlarına Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’ü de eklediklerini ifade etti. Şirket bu kapsamda 2018’de İstanbul Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de üç yeni projeye başlayacak.

ADANA VE MERSİN’DEKİ PROJELERLE ÖN PLANDA

Son Grup iştiraki olan Çukurova Gayrimenkul, Adana ve Mersin’de hayata geçirdiği projelerle dikkat çekiyor. Şirket geçen yıl Kartal’daki projesi Çukurova Balkon ile Adana’da proje ortaklarıyla birlikte geliştirdiği TMT Park Life Suit projelerini bitirerek teslim etti.

Çukurova Gayrimenkul; Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de başlayacağı yeni projelerine kaynak yapabilmek için Adana’daki arsa stoklarının bir kısmının satışını gerçekleştirmeyi planlıyor.

YENİ PROJELER GELİYOR

Kartal’daki Çukurova Balkon’dan sonra bölgedeki yaptıkları projeye bir yenisini ekleyecek olan Çukurova Gayrimenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, hedeflerinde projelerinde konutların yanı sıra ticari ofislerin de yer alacağını ifade etti.

İstanbul Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’de de hayata geçecek projeler planladıkları ifade eden Tamer Son, bu bölgelerin Anadolu Yakası’ndaki boğaz hattının en güzel semtlerinden biri olduğunu ifade etti. Konumu, ambiyansı ve manzarası ile ön plana çıkan Beylerbeyi ve Çengelköy’deki projeleriyle dikkat çekeceklerini ifade eden Son; “Çengelköy’deki projemizi de Kartal projemiz gibi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceğiz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere Adana’da da kentsel dönüşüm ağırlıklı yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.