Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Tower'da son 10 dairenin satışı sürüyor

Çukurova Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasının incisi Kartal'da hayata geçirilen Çukurova Tower projesinde son 10 daire için 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, Çukurova Tower’da yeni bir kampanyaya başladı. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen son 10 daire için geçerli olan kampanya kapsamında, projeden 60 ay sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün. 36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower'ta toplam 253 konut yer alıyor. 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Çukurova Tower’ın son 10 dairesi içinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor.

Hem yatırım hem oturum için tercih ediliyor

Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal Metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da tercihi oluyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunan Çukurova Tower, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Yüzde 90'ı yeşil alana ayrıldı

Çukurova Tower’ın yüzde 90’ını oluşturan yeşil alanı ve bin 200 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanı içinde; kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Aynı zamanda projenin gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlardaki dış cephesi Çukurova Tower’ın doğaya saygılı konseptiyle bütünlük oluşturuyor.

Çukurova Tower’da çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı bir araya getiriyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri de Çukurova Tower sakinlerinin yaşam kalitesine ayrıcalık katıyor.