Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Tower'da son daireler sahiplerini bekliyor

Çukurova Gayrimenkul imzasıyla Kartal'da yükselen Çukurova Tower projesinde son 9 dairenin satışı sürüyor. Projede fiyatlar 250 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiyor.

Çukurova Gayrimenkul, İstanbul'un en hızlı değerlenen bölgelerinden Kartal'da geliştirdiği Çukurova Tower projesinde sınırlı sayıda dairenin satışlarına devam ediyor. Büyüklükleri 42 metrekare ile 169 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı Çukurova Tower projesinde toplam 253 konuta yer veriliyor. Sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken Çukurova Tower'da stüdyolar 250 bin TL, 1+1’ler 380 bin TL, 2+1’ler 680 bin TL ve 3+1’ler 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kartal Adliyesi’ne 3 kilometre, Kadıköy-Kartal metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower, merkezi lokasyonu ve ulaşım avantajıyla oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımcıların da tercihi oluyor. Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik deniz otobüsü iskelelerine yaklaşık 5-10 dakikalık uzaklıkta bulunan Çukurova Tower; Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Yüzde 90'ı yeşil alanlardan oluşan Çukurova Tower projesinin sosyal donatı alanları arasında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi yer alıyor. Çukurova Tower’da çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu eğlenceyle yaşamı bir araya getiriyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleri de Çukurova Tower sakinlerinin yaşam kalitesine ayrıcalık katıyor.