Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: 3 Havalimanı yakınında 10 bin konutluk yeni proje!

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3. Havalimanı yakınında 10 bin konutluk bir proje hayata geçirmeyi planladıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan havayolları çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak için 3. Havalimanı yakınında 10 bin konutluk konut projesi yapmayı planladıklarını açıkladı.

Havayolları çalışanlarının havalimanına gidip gelmelerini kolaylaştırmak amacıyla öncelikli hedef havalimanı personeli olan bir konut projesi yapılacak. 10 bin konutluk yeni bir şehir olacak proje 3. Havalimanına çok yakın bir konumda hayata kazandırılacak.

Canlı yayında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni havalimanının yakınında yaklaşık bünyesinde 10 bin konut barındıran yeni bir konut projesine imza atılacağını açıkladı.

Bu proje ile havayolu çalışanlarının gidiş gelişlerini kolaylaştırmayı amaç edindiklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan,

“Yeni havalimanının yakın bir mesafesine yaklaşık 10 bin konutluk bir yer kuruyoruz ki oranın personelinin gidiş gelişini zora sokmayalım ve orada da zemin artı 4 konutları yapalım. Oradan icabında bisikletiyle, icabında otomobiliyle hemen 3'üncü Havalimanı'na rahat rahat gitsin gelsin. Şehircilik anlayışı budur, öyle herkesin anlayacağı iş değil bu iş. Öyle kuru kuruya da konuşmakla bu işler olmuyor, icraat, icraat" şeklinde konuştu.

3. Havalimanı yakını dışında Kanal İstanbul projesiyle de yeni bir şehir inşa edeceklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan;

"Kanal İstanbul, maalesef gecikti. Verilmiş sözümüzdü, gecikti. Kanal İstanbul muhteşem. İstanbul onlarla da ayrı bir güzel olacak” ifadelerini kullandı.