Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gidişat iyi ama yetmez!

Kredi faiz oranlarında yaşanan düşüşü 'gidişat iyi' şeklinde değerlendiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tabi bu yetmez, daha da inmesi lazım" dedi.

Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 6 bin 115 engelli memur adayının atama ve kura töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ekonomide faiz indirimi başta olmak üzere, olumlu haberlerin art arda geldiğine dikkat çekti. Erdoğan, "Dün yine bir indirimde bulundular, teşekkür ediyorum. Tabi bu yetmez, faizin daha da inmesi lazım" diye konuştu.

"Vatandaşlarıma sesleniyorum, yatırımın, istihdamın ve üretimin daha da artması, uluslararası camiada rekabet edilebilmesi için faizlerin inmesi lazım" ifadesinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

"Hep söylüyorum, işte Amerika, Japonya, Avrupa, hepsi ortada. Bir oradaki faize, bir bizdekine bakalım. Onun için süratle daha da bunun inmesi lazım ama şu anda gidiş iyi, inanıyorum ki daha da inecek."

Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasındaki kararlılıklarının karşılaştıkları her badirenin ardından daha da perçinlendiğine vurgu yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'nin önünü darbelerle, terörle, ekonomik saldırılarla kesebileceklerini sananların oyunlarını boşa çıkarta çıkarta yolumuza devam ediyoruz. Bizim krizlere dayanma katsayımız Elhamdülillah bir hayli yüksek, bize karşı bu tezgahları kuranların krizlere dayanma gücü de aynı derecede yüksek mi, onu yaşayıp göreceğiz" dedi.