Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kentsel dönüşüm çağrısı!

Vatandaşlara kentsel dönüşüm çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kentsel dönüşüm sürecinde devletimize, hükümetimize yardımcı olun" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen 36. Muhtarlar Toplantısında vatandaşlara kentsel dönüşüm çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "Kentsel dönüşüm, değişimde gelin devletimize, hükümetimize yardımcı olun. İnanın bu yapılacak değişim, dönüşümle beraber çok daha mutlu, çok daha memnun olacaksınız. Sürekli olarak bu güzelliklerle anılacaksınız. Devlet, hükümet hiçbir zaman kentsel dönüşüm, değişimde halkını sömürme, onları dara sokma peşinde değildir. Tek derdimiz var, bunu yapalım ki şehirlerimiz çok daha güzel olsun. Çünkü biz Medine şehir devletinden tevarüs etmiş kültürün mensuplarıyız. Onun için biz medeniyiz. Medeni olan topluluk bu güzellikleri geleceğe miras olarak bıraksın" diye konuştu.

Türkiye'de eskiden beri bir "hayırcı blok" olduğunu kaydeden Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul'a ilk köprü yapıldığı zaman bu hayırcılar neler yapmadılar ki... Baraj inşasına başlanır, bunlar hemen engellemeye çalışır. 'Özelleştirme' denilir, bunlar hemen ortalığı velveleye verir" dedi.