Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'da cazip fırsatlardan yararlanmak için son günler

Bodur Gayrimenkul Geliştirme tarafından Anadolu yakasının incisi Kartal'da yükselen Daire Kartal projesinde vade farksız ödeme avantajı devam ediyor.

Lansman öncesi satışları hızla devam eden Daire Kartal projesinde lansman öncesi döneme özel hiç peşinatsız ve vade farksız ödeme avantajı bulunuyor. Kale Grubu'nun iştiraki olarak gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Bodur Gayrimenkul Geliştirme tarafından yükselen proje monoblok ve rezidans konseptiyle inşa ediliyor.

Kampanya 30 Nisan'a kadar geçerli olacak

Dekorasyonundan tasarımına kadar bütün alanlarda Kale garantisive güvencesi altında yatırımcıya sunulan projede uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçeneklerinden 30 Nisan tarihine kadar yararlanılabiliyor.

Şirketin ilk projesi olarak hayata geçirdiği Daire Kartal'da büyüklükleri 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 195 daire yer alıyor. Daire tiplerinin 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandığı proje Yakacık Metro İstasyonu'na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu'na 950 metre, Kartal İDO'ya 3 kilometre, Anadolu Adliye Sarayı'na 7 kilometre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı'ya 12 kilometre, Marmara Üniversitesi Eğitim Köyü'ne 13 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 kilometre, Kadıköy'e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne ise 23 kilometrelik mesafede konumlandırılıyor.