Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'da isteyene peşinatsız isteyene sıfır faizle vade imkanı

Bodur Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçirilen Daire Kartal'dan konut sahibi olmak isteyenlere, hiç peşinatsız ya da vade farksız 60 ay vade imkanı sunuluyor.

Bodur Gayrimenkul, Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Kartal'da konumlandırdığı Daire Kartal projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. Daire fiyatlarının 355 bin TL'den başladığı Daire Kartal projesinden hiç peşinat ödemeden taksitlere taşınınca başlayarak ya da sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olmak mümkün.

Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Daire Kartal; metro istasyonuna yakınlığı ve Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor. Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje; TAGO Mimarlık imzası taşıyor.