Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'da peşinat yok, taksit yok

Bodur Gayrimenkul'ün İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Kartal'da konumlandırdığı projesi Daire Kartal'da hiç peşinatsız daire sahibi olma fırsatı başladı.

Bodur Gayrimenkul tarafından Kartal'da 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Daire Kartal projesinde toplam 174 daireye yer veriliyor. Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede alanları 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde daire bulunuyor. Daire fiyatlarının 279 bin TL'den başladığı projede “Hiç peşinatsız hemen al, taksitlere taşınınca başla” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında, hiç peşinatsız daire sahibi olunabiliyor. Taksitlerin ise taşınınca başlayacağı kampanyada ödemeler 11 ay sonra başlayacak.

Hayatın merkezinde konumlandırıldı

Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje metroya 350 metre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje TAGO Mimarlık imzası taşıyor.