Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'da satışlar Nisan ayında başlayacak

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul Geliştirme A.Ş tarafından Kartal'da yükselen Daire Kartal, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçiriliyor.

Kale Grubu bünyesinde kurulan Bodur Gayrimenkul Geliştirme A.Ş'nin ilk projesi Kartal Yakacık'ta yükseliyor. Ön talep toplanmaya başlanan projede resmi satışların Nisan ayı ortalarında başlaması bekleniyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Daire Kartal'da KDV oranı ise yüzde 1 olarak belirlendi.

Daire Kartal adı verilen şirketin ilk projesi 27 katlı tek bir bloktan oluşuyor. Tamamlandığında 100 metre uzunluğa sahip olacak olan Daire Kartal'da 195 konut yer alacak. Arsa bedeli hariç 100 milyon liralık yatırımla hayata geçecek olan projede tüm konutlar 1+1 ve 2+1 tipinde olacak. Projedeki dairelerin alanları ise brüt 61 metrekare ile 160 metrekare arasında değişecek. Projenin teslimleri ise 2017 Haziran ayında yapılacak.

Daire Kartal projesi Yakacık metro istasyonuna 350 metre, Kartal İDO'ya 3 kilometre, Anadolu Adliye Sarayı'na 7 kilometre, Pendik Marina'ya 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne ise 23 kilometre mesafede yükseliyor.