Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'da teslimlerin başlamasına 2 ay kaldı

Bodur Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçirilen Daire Kartal projesinde teslimlere Eylül ayında başlanacak. Projede sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasının en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kartal'da inşa edilen Daire Kartal projesinde satışlar devam ediyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan projede; peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Tüm dairelerin deniz ve Adalar manzarasına sahip olduğu Daire Kartal'da yeni başlatılan kampanya kapsamında; projeden daire sahibi olanlar, peşinatı Ocak 2018'de ödeyebiliyor.

Metro istasyonuna yakınlığıyla da dikkat çeken Daire Kartal; hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Yakacık metro istasyonuna 350 metre uzaklıkta bulunan Daire Kartal, Kartal metro istasyonuna ise 950 metre uzaklıkta yer alıyor. Daire Kartal, ayrıca Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

"Evim Benim Kale'm" sloganıyla yatırımcıların beğenisine sunulan Daire Kartal projesinin sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odaları yer alıyor.