Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal’da yüzde 10 peşinatla şimdi al hemen taşın kampanyası

Daire Kartal’da yüzde 10 peşinatla şimdi al hemen taşın kampanyası başladı. Yüzde 10 indirimin yapıldığı Daire Kartal’da 0.98 vade farkı fırsatı sunuluyor.

Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Daire Kartal’da yüzde 10 peşinatla “şimdi al hemen taşın” kampanyası başladı. Yüzde 10 indirimin yapıldığı Daire Kartal’da 12’nci ve 24’üncü aylarda yüzde 15’lik iki ara ödeme talep ediliyor. Kalan konut bedeli için ise 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Daire Kartal’da yer alan konutların fiyatları 309 bin TL’den başlıyor.

ENERJİ VE ÇEVRE DOSTU PROJE

4 bin metrekare üzerinde yükselen Daire Kartal; 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 244 rezidanstan meydana geliyor. Daire Kartal’da yer alan rezidansların büyüklükleri 54 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor.

Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikasını alan Daire Kartal, yaşamın her aşamasında tasarruf ve verimlilik sunuyor.

ADALAR VE DENİZ MANZARASI SUNUYOR

Özgün mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Daire Kartal, Adalar’ı tam karşıdan görüyor. Ayrıca Daire Kartal’da yer alacak olan konut sakinlerine deniz manzarası sunuluyor.

METROYA SADECE 350 METRE YAKINLIKTA

Daire Kartal, Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre yakınlıkta yükseliyor. Pendik Marina’ya 8 kilometre mesafede yer alan Daire Kartal, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise kilometre yakınlıkta konumlanıyor.