Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal’da yüzde 20 indirime ek yüzde 10 indirim ve hemen teslim!

Bodur Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yaşama kazandırılan Daire Kartal projesinde yüzde 30 indirimle konut satın alma şansı!

Yurt genelinde özel sektör teşvikiyle start alan konutta peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasının tarihi 15 Haziran’dan yoğun talep üzerine 30 Haziran 2018 tarihine kadar uzatıldı. Kampanyaya dahil olan Bodur Gayrimenkul imzalı Daire Kartal projesinde babalara özel yüzde 10 ek indirim daha sunuluyor. Böylelikle projeden peşin ve kredili konut alımlarında yüzde 30 indirim uygulanıyor.

Babalar Günü kampanyası kapsamında 24 Haziran tarihine kadar sürecek olan ek yüzde 10 indirim kampanyası kapsamında projeden bu tarihe kadar yüzde 30 indirimli konut sahibi olunabiliyor. Üstelik Daire Kartal projesinde hemen teslim avantajı sunuluyor.

KONUTDER, GYODER ve İNDER gibi Türkiye gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı kuruluşu önderliğinde 15 Mayıs tarihinde duyurulan kampanya kapsamında binlerce vatandaş yüzde 20 indirimle konut sahibi olmaya devam ediyor. Konut sektörünü eski canlılığına döndüren ve alımlarını erteleyen vatandaşların konut satın almasını sağlayan kampanyaya Daire Kartal projesi de dahil oldu. En başından beri kampanyaya destek veren Bodur Gayrimenkul Daire Kartal projesinde 24 Haziran tarihine kadar yüzde 20 indirime ek olarak peşin ve kredili alımlarda yüzde 10 indirim imkânı da sunuyor.

Daire Kartal projesinde 24 Haziran’a kadar yüzde 20+10 indirime ek olarak 120 aya kadar vadeyle yüzde 0,98 faizle peşin veya konut kredisiyle konut satın alınabiliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 242 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
1+1 ve 2+1 kat planlarında 242 adet daireye yer verilen projeden hemen taşınmak mümkün! Yaşamın başladığı proje eşsiz Adalar manzarası ve lüks donatıları ile konut sahibi olmak isteyenleri bekliyor!