Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'ın beklenen daireleri satışa açıldı

Bodur Gayrimenkul'ün ilk projesi olarak Anadolu yakasının incisi Kartal'da yükselen Daire Kartal projesinde yeni daireler uygun ödeme seçenekleriyle satışa çıktı.

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul'ün "Evim Benim Kale'm" sloganıyla hayata geçirildiği ilk projesi Daire Kartal'ın bir bölümünün satışlarına Mayıs ayında başlandı. Daha önce satışta olmayan yeni daireleri de satışa açılan Daire Kartal'da 7 farklı tipte 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Toplam 174 dairenin yer aldığı projede daireler, 3.15 metre tavan yüksekliğiyle konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Daire Kartal'dan, GYODER’in başlattığı ‘Gayrimenkulde güç birliği’ kampanyası çerçevesinde, 'yüzde 20 peşinat, 120 ay vade ve yüzde 0.70 faiz’ ya da 'yarısını teslimde öde’ seçenkeleriyle daire sahibi olunabiliyor. Projede geçtiğimiz günlerde satışa çıkarılan dairelerin fiyatları 279 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ulaşım sorunu ortadan kalkıyor

Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje metroya 350 metre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Otel konforunda bir yaşam vadediyor

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje TAGO Mimarlık imzası taşıyor.