Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Daire Kartal'ın yüzde 20'si ön talep döneminde satıldı

Kale Grubu tarafından hayata geçirilen ilk proje olan Daire Kartal'ın satışlarına başlandı. 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor.

Yarım asırı aşkın bir süredir yapı sektöründe faaliyet gösteren Kale Grubu, Kartal'da hayata geçirdiği Daire Kartal projesiyle konut sektörüne giriş yaptı. Kale Grubu şirketi Bodur Gayrimenkul tarafından "Evim Benim Kale'm" sloganıyla kamuoyuna duyurulan Daire Kartal'ın basın lansmanı 2 Mayıs Pazartesi günü Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan, Kale Grubu CFO’su Haluk Alperat ve Bodur Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Özgür Tuncel'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

"Sektörde fark yaratacağız"

Anadolu yakasının her geçen gün değerlenen bölgesi Kartal'da yükselen Daire Kartal projesi hakkında bilgi veren Kale Grubu CFO’su Haluk Alperat, "1957 yılında kurucumuz Sayın İbrahim Bodur’un temellerini attığı Kale Grubu, bugün sektör lideri markaları ile Avrupa'nın 3’üncü, dünyanın 12'nci seramik üreticisi olarak, alanında bir dünya devi. Yapı sektörü dışında grubumuz, havacılık ve savunma alanlarında yüksek teknoloji yatırımlarıyla öne çıkıyor. Ülkemizde her 3 yapıdan birinde Kale markalı ürünlerimizin kullanılması da inşaat sektöründeki gücümüzü ortaya koyuyor. 59 yıllık birikimle yola çıkan Bodur Gayrimenkul olarak, Kale markalı ürünlerin en güzel örneklerinin kullanıldığı prestijli projeler hayata geçirerek, sektörde fark yaratacağız" dedi.

"Yatırımcıya en iyi mekan tasarımlarını sunacağız"

Bodur Gayrimenkul Genel Müdürü Bahadır Kayan ise "Gayrimenkul sektöründe özellikle 'ince iş' olarak adlandırılan, seramik kaplama malzemeleri, vitrifiye ve banyo ürünleri, hazır sıvalar, boyalar ve yapıştırıcılar gibi çok sayıda ürünün en iyilerini, Kale Grubu olarak zaten yarım asrı aşkın süredir biz üretiyoruz. Kullanıcının en çok iç içe yaşadığı mekanların tasarımını yapmak da bizim uzmanlık alanımız. Dolayısıyla, her projemizde en iyi mekan tasarımlarını hayata geçirmek öncelikli görevimiz olacak" diye konuştu.

"Yaşam ve yatırım alanı olarak değer kazanacak"

Kayan sözlerine şöyle devam etti: "Daire Kartal'ın, hem kaliteli ve konforlu bir konutta yaşamak ve hem de değerli yatırım yapmak isteyenlerin beklentilerini karşıladığına inanıyoruz. Mimarisinden iç dekorasyonuna kadar her detayına özen gösterilen Daire Kartal, Kale ürünlerinin özenli bir işçilikle uygulandığı, zarif ve güçlü bir proje olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu'nun deniz tarafında bulunan konumu ve metro istasyonuna yakınlığıyla, yaşam ve yatırım alanı olarak ayrı bir değer kazanan Daire Kartal; Adalar'ı tam karşıdan gören, deniz manzaralı daireleri ile keyifli bir yaşam sunuyor."

Metrekare birim fiyatı 4 bin 100 TL

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Daire Kartal projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 100 TL'den başlıyor. Daire fiyatlarının 290 bin TL ile 780 bin TL arasında değiştiği Daire Kartal'da 7 farklı tipte 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Toplam 174 dairenin yer aldığı projede daireler, 3.15 metre tavan yüksekliğiyle konforlu, geniş ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Daire Kartal tanıtım filmini izlemek için tıklayınız.

Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje metroya 350 metre, Pendik Marina’ya 8 kilometre, Bostancı’ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 kilometre, Kadıköy’e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Daire Kartal reklam filmini izlemek için tıklayınız.

Sosyal alanları arasında açık hava rekreasyon ve dinlenme alanları, lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları ile çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odalarının yer aldığı proje TAGO Mimarlık imzası taşıyor.