Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dantel Nu Teras Evleri'nde fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor

Samsun'un çehresini değiştirecek projelerden biri olan Dantel Nu Teras Evleri'nde teslime az bir süre kaldı. Projede daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor.

Nur Yapı imzasıyla Samsun'un en değerli bölgelerinden Atakum'da 23 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Dantel Nu Teras Evleri'nde daire ve villalara yer veriliyor. Toplamda 175 birimin yer aldığı projede alanları 210 metrekare ile 587 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Teslimlerine bir aydan kısa bir süre kalan Dantel Nu Teras Evleri zengin sosyal donatıları ve aile yaşamına hitap eden yapısıyla sakinlerine 5 yıldızlı otel konforunda bir yaşam sunuyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Dantel Nu Teras Evleri'nin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası, kapalı otopark, güneşlenme terası, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Dantel Nu Teras Evleri'nde 3+1 daire fiyatları 400 bin TL'den, 4+1 daire fiyatları 620 bin TL'den, 5+1 daire fiyatları ise 875 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor.