Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

DAP Adam Kule'de satışların yüzde 66'sı tamamlandı

DAP Yapı'nın Maltepe'de konumlandırdığı DAP Adam Kule projesinde 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Projede fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor.

DAP Yapı mimari formunu ve konseptini insan vücudundan alan Adam Kule projesinde satışlara tüm hızıyla devam ediyor. Yüzde 66'sı satılan projede teslimlere Nisan 2017'de başlanması planlanıyor. Maltepe'nin en değerli alanlarından Dragos'ta 3 bin metrekare arazi üzerinde yükselen DAP Adam Kule'de alanları 48 metrekare ile 100 metrekare arasında değişen stüdyo ve 1+1 tipinde daireler bulunuyor.

Toplamda 254 bağımsız birimin yer aldığı proje tek kuleden meydana geliyor. Home ofis, ofis ve rezidans dairelerden oluşan projede konut fiyatları 400 bin TL ile 1 milyon 14 bin TL arasında değişiyor. 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen projede yatırımcılara 88 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden DAP Adam Kule'nin lansmanında projeyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, şöyle konuşmuştu: "Ön talep döneminde yaklaşık 5 bin kişiden olumlu geri dönüşler almıştık. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle yatırım değeri çok yüksek bir proje. Konumu itibariyle lokasyon avantajını sonuna kadar kullanma imkanı veren Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak."