Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Dünyası Çadır Günleri, 14 Nisana'a kadar uzatıldı

DAP Dünyası Çadır Günleri kapsamında 8 projesinde yüzde 25 indirim fırsatı sunan DAP Yapı, 31 Mart'ta sona ermesi beklenen kampanyayı 14 gün daha uzattı.

Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER'in başlattığı kampanya furyasına her gün yeni bir kampanya daha ekleniyor. Kendi bünyesinde başşlattığı DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyasıyla yatırımcıya yüzde 25 oranında indirim fırsatı sunan DAP Yapı da gördüğü yoğun ilgiden dolayı kampanyasını uzatma karar alan firmalardan... DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyası için Ümraniye'deki Meydan AVM'de dev bir çadır kuran DAP Yapı, kampanyanın 31 Mart'a kadar devam edeceğini duyurmuştu. 8 projede toplam 321 birimin dahil olduğu kampanya alınan yeni kararla 14 Nisan'a kadar uzatıldı.

DAP Dünyası Çadır Günleri kapsamında; 397 bin TL'lik konut 297 bin TL'ye, 500 bin TL'lik konut 375 bin TL'ye, 1 milyon TL'lik konut 750 bin TL'ye satın alınabiliyor. DAP Yapı'nın kampanyaya dahil ettiği projeler arasında Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi bulunuyor. DAP Dünyası Çadır Günleri kampanyası kapsamındaki projelerden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 25 indirimin yanı sıra 50 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Tarihi kampanya için Meydan AVM'de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz kampanya ile ilgili şöyle konuştu: "Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek, Validebağ Konakları projemiz için özel koşullar oluşturmuştuk. Müthiş bir ilgiyle karşılaştık. Çok yoğun bir talep gelince, fiyat avantajı Validebağ projesiyle sınırlı kalmasın, diğer projelerimiz için de geçerli olsun istedik. DAP Yapı olarak, kendi tarihimizde ilk defa yüzde 25 indirim yaparak, tüm vatandaşlarımızın yararlanacağı şekilde yeni bir kampanya başlatıyoruz. İstanbul'a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için tarihi bir fırsat sunuyoruz."