Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP İzmir’deki konutların yüzde 30’u yüzde 50 indirimle sunuldu

Konut sektörünün köklü isimlerinden DAP Yapı tarafından hayata geçirilen DAP İzmir bünyesindeki konutların yüzde 30’unu benzerlerine kıyasla yüzde 50 indirimli sundu.

DAP Yapı tarafından İzmir’de konumlandırılan prestijli proje DAP İzmir emsallerine kıyasla yüzde 50 indirimli konut satın alma fırsatı sunuyor. yoğun talebe yetişmek için çadır kurarak topraktan satış yapılmaya başlanan projede İzmir’in gözde tatil cenneti Çeşme’de denize sıfır çok lüks bir proje geliştirmeye hazırlanan DAP Yapı önümüzdeki günlerde 3 milyar TL’lik en az 3 proje hedefliyor.

Daire fiyatları daire fiyatları 199 bin TL’den başlıyor

Metrekaresi topraktan 4 bin 500 liraya satışa çıkan projede daire fiyatları ise 199 bin TL’den başlıyor. Projenin yüzde 30’unun indirimli satışlarının gerçekleştirildikten sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecek.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, İzmir’de ilk projeleri olması nedeniyle tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, “Metrekaresini 8 ila 11 bin TL fiyatla satışa çıkmayı planlıyorduk. Ancak sürpriz yapmak istedik. Yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa açıyoruz. Daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor. Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi olacak ve yüksek pirim yapacak. Projenin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecek. Burada yaşamak isteyenler avantajları görüp bir an önce yerini alsın” diye konuştu.

31-32 katlı 2 bloktan oluşacak

Geliştirdiği nitelikli projeler ile ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atan, İstanbul’da on binlerce markalı konut üreten DAP Yapı, İstanbul dışındaki ilk yatırımını İzmir’de yapıyor. Kentin karayolları ağının merkezinde yer alan, yeşili, nar bahçeleri ve piknik alanlarıyla bilinen Bornova ilçesinde gerçekleştirilecek DAP İzmir, 31 - 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor.

DAP Yapı, projeye yoğun talep gelince çareyi satış ofisi tamamlanıncaya kadar çadır kurmakta buldu. DAP Yapı’nın İstanbul dışındaki ilk projesinde, konutların yüzde 30’u, emsallerine kıyasla yüzde 50 indirim avantajıyla satışa sunuldu.

Yüzde 50 indirim avantajına ek 36 ay 0 faiz fırsatı

DAP Yapı, peşin alımlarda yüzde 8 indirim uyguluyor. Yüzde 5 peşinle 36 aya kadar şirket içinde senetle ödeme seçeneği sunulan projede banka kredisiyle 120 aya kadar 0.99 faiz oranıyla ödeme seçenekleri de sunuluyor.

“İzmir’e çok özel fiyatlardan giriş yapıyoruz”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, sahip oldukları vizyonu İzmir’de yaşatmaya devam edeceklerini belirterek, şunları söyledi:

“Bugüne kadar geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi hem oturumculara hem de yatırımcılara çok özel fırsatlar sunuyoruz. İzmir’de tek bir proje ile kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğiz; sadece İzmir’de önümüzdeki süreçte en az üç proje geliştirmeyi ve 3 milyar TL’lik yatırım yapmayı hedefliyoruz. Çeşme’de denize sıfır çok lüks bir konut daha geliştireceğiz. DAP İzmir, İzmir’de ilk projemiz olması sebebiyle tüm imkanlarımızı seferber ettik. Metrekaresini 8 ila 11 bin TL fiyatla satışa çıkmayı planlıyorduk. Ancak gelen yoğun talep üzerine sürpriz yapmak istedik. Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi haline gelecek ve yüksek pirim yapacak. Projenin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecek. Burada yaşamak isteyenler avantajları görüp bir an önce yerini alsın.”

Fiyat, Bölgedeki Eski Evlerden Bile Ucuz

Projenin yüzde 30’unu yüzde 50 indirim avantajıyla satacaklarını bildiren Ziya Yılmaz, şöyle devam etti:

“Validebağ Konakları’nda yaşadığımız talebin ve ilginin benzerini İzmir’de yaşıyoruz. Müşterilerimizden gelen istek üzerine vakit kaybetmemek adına satış ofisimiz tamamlanmadan çadırda satışlara başladık. Yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa açtık. Daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor. Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. DAP Yapı olarak lüks konut segmentinde hizmet veriyoruz. Bu projemizdeki arsayı uygun fiyatla aldığımız için bu kadar cazip fiyatla çıkabiliyoruz. Her zaman olduğu gibi hem oturumcuların hem de yatırımcıların çok memnun kalacağı bir fiyat politikası izliyoruz.
Yaptığımız araştırmalar sonucunda İzmirlilerin balkonlu ve ferah dairelerden hoşlandığını öğrendik. DAP Yapı olarak müşterilerimizin memnuniyeti her şeyin üstünde geliyor. Her proje için uzun araştırmalar yapıyoruz. Projemizin içerisinde müzik odaları, sanat galerisi ve moda & tasarım kütüphanesi yer alacak. Kısacası İzmir’de de örnek gösterilecek bir işe imza atacağız” diye konuştu.

En küçük dairemizin balkonu 5 metrekareden oluşacak

İzmir’e her zaman ayrı bir sempatisinin olduğunu söyleyen Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

”Birçok sektörün faaliyet gösterdiği İzmir dünyanın en özel şehirlerinden birisidir. Geçtiğimiz yıl İzmir’e 24 bin kişinin göç ettiğini düşünürsek şehre olan ilgiyi bir kez daha görmüş oluyoruz. Avrupa’daki iki kent arasında en yoğun uçuş trafiği 104 seferle İstanbul ve İzmir arasında yapılıyor. Son 10 yılda İzmir’de sanayi yüzde 140 arttı; İzmir dünyada en hızlı büyüyen ikinci kent oldu. İzmir’e gidip İzmir’de vakit geçirdiğinizde Türkiye’deki diğer şehirlerden ne kadar da farklı olduğunu anlayabiliyorsunuz. İzmir, yaşanabilirlik endeksinde 2016 yılında 10 sıra birden yükseldi. İngiltere menşeili Knight Frank’ın 2017’de yaptığı bir araştırmaya göre İzmir dünyanın 150 metropolü arasında değerlilik sıralamasında sekizinci sırada yer aldı. Turizm konusunda hem İzmir’in hem de bölgede yer alan diğer şehirlerimizin müthiş bir potansiyeli var.

Bugün İstanbul’da yaşayanlara ‘Hangi şehirde yaşamak isterdiniz?’ diye sorduğunuzda alacağınız ilk yanıt İzmir olacaktır. İzmir-İstanbul otoyolu 2018 sonunda tamamlandığında rakamlar katlanarak artacaktır. Mesafe 3.5 saate düşecektir ki bugün İstanbul’da Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçmek dahi bazen 2-3 saati bulmaktadır. ‘Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ diye düşünüyoruz ve kaçırılmayacak fiyatlardan satışa çıkıyoruz. Projemizde yer alan en küçük dairenin balkonu 5 metrekare olacak. İzmirlilerin isteği doğrultusunda, DAP kalitesinin yansıtılacağı yine çok özel bir proje geliştiriyoruz. DAP İzmir’den bende kendime bir daire aldım.”