Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP İzmir’den düşük peşinat vade farksız taksitle konut satın alma fırsatı

DAP Yapı’nın İzmir’deki ilk projesi DAP İzmir’de düşük peşinatla vade farksız taksitle konut alma imkânı sunuluyor. Üstelik 1 yıl kira garantisiyle…

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden DAP (Doğru Alanda Projeler) Yapı kalitesi ve güvencesiyle İzmir’de sektöre kazandırılan DAP İzmir projesinde sunulan avantajlarla konut sahibi olmak çok kolay!

‘Herkesin İzmir’de bir evi olmalı’ sloganıyla yola çıkan DAP Yapı’nın İzmir’de ürettiği ilk proje unvanına sahip DAP İzmir’de uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sunuluyor. Projeden konut satın almayı düşünenlere özel sunulan avantajlar kapsamında düşük peşinat ve vade farksız taksit imkanı ve 1 yıl (12 ay) süresince kira garantisi sunuluyor.

Gayrimenkul yatırımının ve kaliteli konut satın almanın doğru adresi DAP Yapı tarafından İzmir’de sektöre kazandırılan DAP İzmir’de düşük peşinatlarla, vade farksız taksit ve 1 yıl kira garantisi ile ev sahibi olunabiliyor. Ayrıcalıklı şartlarda konut sahibi olmanızı sağlayacak DAP İzmir konut projesinde daire fiyatları ise 299 bin TL’den başlıyor. Muadillerine göre daha cazip imkanlar sunan ve uygun fiyatlarla yatırımcının karşısına çıkan projeden yatırım yapanlar kazanacak.

DAP Yapı’nın İzmir projesi DAP İzmir’de konut fiyatları 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler sadece 14 bin 950 TL peşinat ödeyerek hayallerini gerçekleştirebilme fırsatı yakalıyor. Düşük peşinat ödeyen alıcıya ayda 2 bin 300 TL’den başlayan vade farksız taksitlerle ve 1 yıl süresince kira garantisiyle konut sahibi olma şansı tanınıyor.