Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Yapı, 2 bin 200 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı sunuyor

DAP Yapı güvencesiyle hayata geçirilen Teras Kule, 2 bin 200 TL taksitle konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

DAP Yapı her geçen yıl gelişen ve değeri artan Kartal'daki projelerine bir yenisini daha ekliyor. Adalar manzarası ve geniş ferah terasların yer aldığı projede, rezidanslar metrekaresi 6 bin 680 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. DAP Yapı, sadece 2 bin 200 liradan başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

Rezidans, ofis, ticari üniteler ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak DAP Yapı’nın yeni projesi muhteşem manzarası ve eşsiz lokasyonu ile dikkat çekiyor. DAP Yapı’nın özgün formata sahip konsept projeler zincirinin son halkası olan Teras Kule dünyanın en ünlü mimarlarından Zaha Hadid’in Kartal için çizdiği kentsel dönüşüm projesinin tam merkezinde bulunuyor.

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan Teras Kule’de, birbirinden farklı stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri sunulan 364 rezidans, 25 ofis ve 11 mağaza avantajlı lansman fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. Teras Kule’de büyüklükleri 38 metrekare - 281 metrekare aralığında olan rezidanslar 370 bin TL, 40 metrekare - 74 metrekare aralığında ofisler ise 352 bin TL’den başlayan lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Toplam 400 bağımsız üniteden ve iki bloktan oluşan Teras Kule’nin, 2019 yılında teslim edilmesi öngörülüyor.