Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Yapı, İzmir projesi için ön talep toplamaya devam ediyor

DAP Yapı tarafından İzmir Bornova'da Atatürk Stadı'nın hemen yanında inşa edilecek olan yeni proje için ön talep toplama çalışmaları devam ediyor.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam ve prim fırsatı sunan DAP Yapı, yeni projesi için rotasını Ege'nin incisi İzmir'e çevirdi. İzmir'in en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Bornova'da Atatürk Stadı'nın yanı başında konumlandırılacak olan projenin ismi henüz açıklanmadı.

Toplam 400 milyon TL'lik yatırım değeriyle yükselecek olan DAP Yapı İzmir projesinde 700 konuta yer verilecek. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan proje iki bloktan meydana gelecek. Denize 1.000-1.200 metre uzaklıkta bulunan projede, İzmirlilerin yaşam kültürüne uygun, balkonlu ve teras evler yer alacak.

DAP Yapı İzmir projesiyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Proje detayları belli olmadan yoğun talep aldık. Günde 300 ile 1000 kişi arasında değişen sayıda talep geliyor. Toplam talep 13 bin 500'ü buldu. Şehirde yapı stoku oldukça eski. Biz de kentsel dönüşüm konusunda üzerimize düşeni yapmaya hazırız. İzmir’de tek bir proje ile kalmayıp, arazi geliştirmeye devam edeceğimizi de şimdiden söyleyebilirim. İzmir’de kalıcı olacağız" dedi.