Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP Yapı’dan 120 ay 0.98 vade farkı kampanyası

DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için 120 ay 0.98 vade farkı kampanyası başlattı. Ayrıca banka ve kefilsiz yüzde 0 faizle 72 ay vade imkanı da sunuluyor.

2018’in son günlerinde DAP Yapı’dan konut sahibi olmak isteyenleri sevindiren haber geldi. DAP Yapı’nın projelerinden birinde ev sahibi olmak isteyenler için birçok fırsat sunuluyor. İsteyen 72 ay vade, sıfır faiz ve bankasız kefilsiz senetle, isteyenler ise 120 ay vadeli ve yüzde 0.98 faiz oranı ile konut sahibi olabiliyor. Kampanya kapsamındaki konutların fiyatları ise 370 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

SADECE ARALIK AYINA ÖZEL KAMPANYA

Kampanya, DAP Yapı’nın satışı devam eden tüm projelerinde geçerli olacak. Fiyatlar ise 370 bin TL’den başlıyor. Sadece aralık ayına özel olarak tasarlanan ‘fırsatlar kampanyasından yararlanmak isteyenler için son tarih ise 31 Aralık 2018 olarak belirlendi.

Doğru konumda doğru fiyatla konuta ulaşım için bugüne kadar hep ilkleri gerçekleştirdiklerini ifade eden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “DAP Yapı olarak şimdi de sektörde 60 ayla sınırlı kalan bankasız, kefilsiz konut alma fırsatını 72 aya çıkarıyor. Ayrıca 120 ay vade, yüzde 0.98 faiz oranı ile de alternatif oluşturduk. DAP Yapı olarak ev sahibi olmak isteyenlere bütün portföyümüzü açtık. Bununla birlikte, en kritik zamanlarda olduğu gibi yılın son günlerinde de Türkiye ekonomisine olan uzun vadeli güvenimizi DAP Holding olarak vurgulamak istedik” şeklinde konuştu.